اعلام‌برنامه‌درسی‌نیمسال‌اول‌1400‌-‌1399‌-‌سطح‌دو

شناسه نوشته : 28453

1399/06/12

تعداد بازدید : 159

اعلام‌برنامه‌درسی‌نیمسال‌اول‌1400‌-‌1399‌-‌سطح‌دو

اعلام‌برنامه‌درسی‌نیمسال‌اول‌1400‌-‌1399‌-‌سطح‌دو

 

با سلام و احترام و عرض تسلیت محضر طلاب محترم

برنامه کلاسی نیمسال اول 1400-1399 به پیوست حضورتان ارسال می گردد. در همین خصوص به نکات ذیل توجه فرمایید.

 

با توجه به مشکل ثبت برخی از دروس امکان مغایرت اساتید در برنامه و سامانه آموزش وجود دارد، لذا طلاب در انتخاب واحد به شماره کلاس دقت نمایند. ملاک، برنامه ارسالی خواهد بود اسامی اساتید درسامانه اصلاح می شوند

کلاس فلسفه یک روز سه شنبه وچهارشنبه ۱۱تا۱۳ برگزارمی شود.در صورتی که کلاس فلسفه۱ به حد نصاب لازم نرسد این کلاس تشکیل نمی شود و  درس فرق و مذاهب گروه6837 روز چهارشنبه و با استاد امامی ارائه می شود.

به جهت زیاد بودن متقاضیان منطق 2 این درس با دو گروه 6834 و 6839 و به طور همزمان با دو استاد برگزار می شود.

کلاس روش سخنرانی 2 نیز با دو گروه 6834 و 6839 و با دو استاد ارائه شده است.

کلاس اخلاق2 (6833) و زی طلبگی (6832) احتمال جابجایی دارد که متعاقبا اعلام می شود.

طلاب پایه چهارم و پنجم کلیه واحدهای خود را با یک گروه درسی انتخاب نمایند. تا زمانی که ظرفیت کلاس هم عرض باقی مانده باشد به هیچ وجه افزایش ظرفیت داده نمی شود لذا به جهت حفظ حق دوستان و خالی کردن ظرفیت لطفا واحدهای خود را براساس برنامه ارسالی اصلاح نمایید. در صورت انتخاب واحد به صورت تلفیقی از هر دو کلاس، واحد آموزش راسا اقدام به حذف از یک کلاس و افزودن به کلاس دیگر می کند.

کلاسها در سامانه مدرس برگزار می شوند لذا مجددا تاکید می شود در صورتی که تا کنون در آزمون سامانه مدرس شرکت نکرده اید اقدام نمایید. در غیر اینصورت امکان شرکت در کلاس فراهم نخواهد شد.

در صورتی که تاکنون انتخاب واحد انجام نداده اید حتما در فرصت باقیمانده و تا قبل از اتمام وقت اداری 11 شهریور اقدام نمایید و مشکلات خود را به واحد آموزش اطلاع دهید.

با توجه به مجازی بودن کلاسها در صورت عدم انتخاب واحد امکان شرکت در کلاسها را نخواهید داشت و با توجه به اینکه مدرسه نیز امکان انتخاب واحد را ندارد عملا تا زمان حذف و اضافه از کلاس محروم خواهید شد و طبیعتا این مدت جزو غیبتهای کلاسی محاسبه می شود.

برخی از کلاسها در فضای مجازی در نوبت عصر برگزار می شوند که در ذیل درس مربوطه ذکر شده است. بدیهی است در صورت تغییر وضعیت بیماری و فراهم شدن تحصیل حضوری، کلاسها در نوبت صبح و در ساعات معین شده در برنامه برگزار می شوند. لذا طلاب با در نظر گرفتن این نکته انتخاب واحد نمایند.

درس تاریخ فرهنگی سیاسی معاصر، تاریخ تشیع، روش تحقیق و تحقیق1و2، تفسیر ترتیبی1 و 2به صورت خودخوان ارائه خواهند شد. در صورت رسیدن طلاب به حد نصاب لازم، کلاس های مذکور برگزار خواهند شد.اگر شرایط مجازی تداوم داشته باشد این کلاسها در نوبت عصر برگزار می شوند. در صورت حضوری شدن ساعت برگزاری روز چهارشنبه 11 تا 13 و روز سه شنبه 12 تا 14 خواهد بود که بسته به تعداد افراد، زمان دقیق اعلام می شود. ثبت درس این دروس انجام می شود. جهت انتخاب این دروس  11شهریور از ساعت 9 به بعد اقدام نمایید. در صورت خودخوان شدن این دروس باید ظرفیت معرفی به استاد داشته باشید.

 

بر اساس اعلام مرکز در صورت افزایش ترافیک کلاسهای مجازی در نوبت صبح، به طور خودکار اجازه تشکیل کلاس در نوبت صبح داده نخواهد شد لذا در صورت به وجود آمدن چنین شرایطی بالاجبار برخی از کلاسها در نوبت عصر برگزار شود. این امر حین اجرای کلاسها مشخص خواهد شد.

دوستانی که در انتخاب واحد مشکل دارند با مدرسه تماس گرفته و مشکل خود را مرتفع نمایند. اولویت ما در پاسخگویی تلفن مدرسه است 02537239884- تماسها زیاد است صبور باشید.

کلاسها از 16 شهریور آغاز خواهند شد و حضور کلیه طلاب به صورت آنلاین در کلاسها الزامی است.

تهیه کتاب از نشر هاجر تا پنجشنبه تمدید شد طلاب جهت خرید کتاب به عناوین اعلام شده در نیمسال دوم نیز دقت کنند و در صورت نیاز اقدام به تهیه این کتب نیز بنمایند.

 

جهت دانلود برنامه درسی روی شکل زیر کلیک کنید.