اعلام‌تقویم‌آموزشی ترم‌تابستان(‌1400) وامتحانات‌مجدد

شناسه نوشته : 30557

1400/04/22

تعداد بازدید : 82

اعلام‌تقویم‌آموزشی ترم‌تابستان(‌1400) وامتحانات‌مجدد

 

اعلام‌تقویم‌آموزشی ترم‌تابستان‌ وامتحانات‌مجدد

 

قابل توجه طلاب محترم

تقویم اجرایی ترم تابستان به پیوست پیام حضور عزیزان ارسال شد طلاب محترم لطفا به زمانبندیهای فوق توجه نموده و در موعد مقرر اقدام به ثبت درخواست نمایند.

در برنامه فوق دو زمان اعلام شده است یکی مربوط به انتخاب واحد و دیگری مربوط به درخواست امتحان مجدد است.طلاب عزیز دقت کنند این دو زمان دو مقوله متفاوت هست.

زمان انتخاب واحد مربوط به کسانی است که قصد انتخاب ترم تابستانه را دارند. ولی مخاطبین درخواست امتحان مجدد، کسانی هستند که  در امتحانات پایانی نیمسال اول و دوم نمرات بین10 تا کمتر از 12کسب نموده و یا غیبت موجه داشتند.

با توجه به این توضیح لطفا به نکات ذیل توجه ویژه نمایید.

شرکت طلاب در امتحانات مجدد، منوط به ثبت‌ درخواست امتحان مجدد در پرتال طلبه است در صورت عدم ثبت درخواست، اجازه شرکت در امتحان مجدد داده نخواهد شد. لذا طلاب ثبت درخواست را به روزهای آخر موکول ننمایند تا در صورت بروز مشکل امکان برطرف نمودن آن وجود داشته باشد.

جهت ثبت درخواست به ترتیب زیر اقدام نمایید: پرتال طلبه،ورودبه سامانه ها،سامانه آموزش،درخواستها،نمره مجدد،برروی علامت +جدید،کلیک نمایید و دروس قابل انتخاب رامشاهده کنید،به ازای هردرس بایستی برروی گزینه +جدید،کلیک نمایید.

درصورتیکه از اپلیکیشن سامانه آموزش جهت درخواست استفاده می‌نمایید و با اخطار مواجه می‌شود حتما با سیستم رایانه اقدام نمایید.

در صورتیکه با سیستم رایانه اقدام نمودید و در لیست دروس،درس موردنظریافت نشد فقط در ساعت اداری جهت پیگیری با آموزش تماس بگیرید. در غیر ساعت اداری به جهت عدم دسترسی به سامانه آموزش امکان پاسخگویی وجود ندارد.

 

برنامه امتحانات مجدد و ترم تابستان در ادامه ارسال می‌شود. با توجه به محدودیت زمانی امکان فاصله گذاری بین امتحانات وجود ندارد.

 

افرادی که تداخل امتحان دارند ملزم به شرکت در هر دو امتحان هستند و تغییر زمان امتحان فقط در صورتی امکان پذیر است که متقاضی امتحان مجدد یک نفر باشد و یا با دیگر طلاب و آموزش توافق لازم صورت پذیرد در غیر اینصورت برنامه پیوست  لازم الاتباع است.

 

مطابق آیین نامه آموزشی، در صورتی که طلبه در امتحان شهریور شرکت ننماید، موظف است در سالهای تحصیلی آینده مجددا در کلاس درس شرکت نماید.

حضوری یا مجازی برگزار شدن امتحانات قبل از شروع امتحانات مجدد اعلام خواهد شد.