بازتاب روز جهانی قدس در رسانه‌های رژیم صهیونیستی/ وحشت صهیونیست‌ها از روز قدس

شناسه نوشته : 33011

1401/02/11

تعداد بازدید : 10

بازتاب روز جهانی قدس در رسانه‌های رژیم صهیونیستی/ وحشت صهیونیست‌ها از روز قدس

 

 

روزنامه یدیعوت آحارانوت ظهر امروز در خبری در پایگاه اطلاع رسانی خود نوشت: هزاران ایرانی در تهران پایتخت این کشور و دیگر شهرهای آن برای حمایت از فلسطینیان تظاهرات کردند.

در ادامه این خبر آمده است: ایرانی‌ها شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» سر داده و پرچم‌های ایران و فلسطین را برافراشتند.

به نوشته این رسانه عبری زبان، در این تظاهرات که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1979 در آخرین جمعه از ماه رمضان برگزار می‌شود، (سردار) حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران ایران سخنرانی کرد و در آن گفت: اسرائیل با اقدامات شرورانه خود زمینه فروپاشی خود را فراهم می‌کند.

سخنرانی سردار سلامی در دیگر رسانه‌های عبری زبان هم بازتاب داشت، واللا نیوز هم با بازتاب این جمله از سخنرانی سردار سلامی پرداخت.

جروزالیم پست هم در این رابطه نوشت: سلامی در روز قدس خطاب به اسرائیل گفت: اقدامات شرورانه خود را متوقف کنید، خوب می‌دانید که ما ملت کنش و واکنش هستیم، پاسخ ما دردناک خواهد بود، شما زمینه فروپاشی خود فراهم می‌کنید، ما هم شما را زیاد منتظر نمی‌گذاریم.

روزنامه معاریو هم جمله اسرائیل شرایط فروپاشی خود به دلیل اقدامات شرورانه اش فراهم می‌کند را منعکس کرده و واکنش دردناک ایران را بازتاب داد.