بیانیه مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها) در پی محکومیت سخنان سخیف و گستاخانه شیخ محمود امجد

بیانیه مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها) در پی محکومیت سخنان سخیف و گستاخانه شیخ محمود امجد

شناسه خبر : 100831

1399/10/06

تعداد بازدید : 19

 

بیانیه  مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها) بسیج کریمه اهل بیت "سلام الله علیها"

در پی محکومیت سخنان سخیف و گستاخانه شیخ محمود امجد مبنی بر توهین به رهبر معظم انقلاب و دفاع از عناصر خودفروخته، جاسوس و خائن، بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَالنَّصَارَی، أَوْلِیَاءَ، بَعْضُهُمْ أَوْلِیَاءُ بَعْضٍ، وَمَن یَتَوَلَّهُم مِّنکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ، إِنَّ اللَّهَ لَا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ (سورة المائدة /۵۱)

ای مؤمنان، یهود و نصاری را دوستان [خویش] مگیرید. آنان دوستان یکدیگرند و هر کس از شما آنان را دوست گیرد، به راستی که خود از آنان است. بی گمان خداوند گروه ستمکاران را هدایت نمی‌کند.

امروز دوست و دشمن اذعان دارند که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از حیث راهبری جامعه، رهبری بی‌نظیر بوده و بارها سران و رهبران بزرگ دنیا به این امر اعتراف کرده‌اند و این به واسطه تهذیب نفس، اخلاق اسلامی، تقوای درونی و پاکی و سلامت در زندگی شخصی معظم‌له می‌باشد که از ایشان بنده‌ای مطیع در برابر اوامر الهی و بنیان مرصوصی در مقابل دشمنان قسم خورده این آب و خاک ساخته است. بی‌شک همگان اذعان دارند که تبعیت از رهنمودهای رهبری معظم انقلاب اسلامی، نتیجه‌ای همراه عاقبت بخیری خواهد داشت، درست همان‌گونه که سردار دل‌ها ، سرباز ولایت قاسم سلیمانی، به این موهبت الهی دست یافت.

 و رمز عاقبت به خیری را اینگونه بیان می‌کند:

رزمنده‌ها! یادگاران جنگ! یکی از شئون عاقبت بخیری، نسبت شما با جمهوری اسلامی و انقلاب است.

والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت بخیری این است.

والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت بخیری رابطه قلبی و دلی و حقیقی ما با این حکیمی {رهبر معظم انقلاب} است که امروز سکّان انقلاب را به دست دارد. در قیامت خواهیم دید مهمترین محور محاسبه این است.

«خداوندا! تو را شکرگزارم که پس از عبد صالحت خمینی عزیز، مرا در مسیر عبد صالح دیگری که مظلومیتش اعظم است بر صلاحیتش، مردی که حکیم امروز اسلام و تشیّع و ایران و جهان سیاسی اسلام است، خامنه‌ای عزیز که جانم فدای جان او باد قرار دادی».

 

به فضل الهی انقلاب اسلامی ایران بالنده‌ترین دوران اقتدار و قدرت خود را در راستای پیاده کردن اهداف متعالی اسلام و قرآن می‌گذراند و مردم بصیر و هوشیار با رهبری داهیانه امام‌المسلمین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) یکی از شکوهمند‌ترین دوران طلایی را به رخ جهانیان می‌کشد که جای بسی شکر و سپاس به درگاه خداوند متعال دارد، چه اینکه امروز به مدد همین صبر انقلابی و بصیرت‌افزایی است که دشمنان جرأت ضربه زدن به آرمان‌های بلند آن را ندارند».

در چند روز گذشته شاهد اظهارات سخیف و ساختارشکن یک فرد ساده لوح بودیم که با سخنانی بسیار تند همه را بهت زده کرد. مظلوم نمایی و قهرمان سازی از یک عنصر خودفروخته، جاسوس و خیانت کار به منافع ملک و ملت و به کار بستن واژه شهید برای چنین شخص منفوری از سوی این شخص که از جایگاه منبر و مسجد به شهرت و اعتبار اجتماعی رسیده بود جای بسی حیرت و شگفتی داشت!

اینکه یک روحانی و حوزوی که محضر عرفان و برخی از علما را درک کرده، با سادگی و تاثیرپذیری از انحراف برخی نزدیکانش و با بی بصیرتی، این چنین در صف دشمنان و منافقان قرار می گیرد و چنین سخیفانه سخن می راند، تلخ و زننده است اما بسیار عبرت آموز،   و ما را همواره براین پند و نصیحت امام راحل رهنمون می سازد که ملاک، وضع فعلی افراد است.

مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها) ضمن تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، هم صدا با همه حوزویان و مردم فهیم ایران اسلامی سخنان سخیف و دور از واقعیت و برخواسته از جریان نفوذرا محکوم می نماید و مصرانه از دادگاه ویژه روحانیت تقاضامند است که در راستای ماده ۵۱۴ قانون مجازات اسلامی و خنثی سازی نقشه دشمنان مبنی بر تضعیف ستون فقرات نظام اسلامی از طریق جریان نفوذ، با چنین عواملی به شدت برخوردکند.