قدردانی از تلاش های صادقانه طلاب خیّر فعال مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها)

قدردانی از تلاش های صادقانه طلاب خیّر فعال مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها)

شناسه خبر : 100833

1399/10/06

تعداد بازدید : 11

 

قدردانی از  تلاش های  صادقانه طلاب خیّر فعال مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها)

 

پرستوهای پاسدار

همزمان با میلاد حضرت زینب سلام الله علیها  طی مراسمی به منظور قدردانی از  تلاش های  صادقانه طلاب خیّر فعال مدرسه علمیه حضرت آمنه سلام الله علیها  که نه تنها پرستار جسم، بلکه همراه و همیار هم نوع خود در عرصه های مختلف بوده و برای رفاه بیشتر آنان با ارائه هرگونه خدماتی در مرکز نیکوکاری مدرسه با هدف تحقق طرح مواسات و همدلی  همکاری ویژه داشتند، تجلیل نمود.

در این مراسم جهت حفظ مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی تنها از یک سوم ظرفیت طلاب خیّر مدرسه (۱۰ نفر) دعوت به عمل آمد.

ابتدای برنامه خانم صوفی ضمن خیر مقدم و تبریک ایام مبارک و یاد و خاطره شهدای مقاومت و شهیدان قاسم سلیمانی و یارانش به خصوص شهید دانشمند هسته ای و دفاعی شهید فخری زاده به تبیین هدف از برگزاری این مراسم ادامه داد.

وی بیان داشت: باور آحاد جامعه از انتساب نام پرستار به حضرت زینب سلام الله علیها، تنها  جنبه پرستاری از بیمار است

در حالی که نه تنها این بانوی بافضیلت، پرستار بیماران بودند بلکه مهم ترین نقش ایشان پاسداری از دین در جنبه های مختلف بود.

آری کربلا در کربلا میماند اگر زینب نبود..

و اینک خدمات خالصانه طلاب خیّر فعال عزیز ما در رفع نیاز هم نوع خود در زمینه های متعدد هم نوعی پاسداری از دین محسوب می شود

وی در ادامه: انتساب به این پاسداری را به طلاب تبریک ویژه گفت و حضار را به دیدن کلیپی ارزشمند که حاصل بیان اعتقادات و سخنان ارزشمند طلاب خیّر در زمینه پرستار تدارک دیده شده بود، دعوت نمود.

در ادامه مدیر محترم سرکار خانم سایری دقایقی را ایراد سخن نمود و ضمن بیان مقام و کرامت و صبر و اسوه خانم حضرت زینب سلام الله علیها اظهار داشت:

الگوپذیری از این بانوی عالمه در زمینه‌های حلم و بردباری و همراهی، همچنان جاری و ساری است  و دختران جهادی ما ادامه دهنده راه این بانوی همام هستند  و ان شاءالله مانند خانم حضرت زینب سلام الله علیها پرچمدار دین مبین اسلام خواهند بود.

این برنامه مفتخر به حضور میهمان عزیز سرکار خانم عشق پور، رابط طرح عریف بود.

در پایان از طلاب خیّر و جهادی مدرسه توسط مدیر و معاونین با اهداء هدایایی به رسم یادبود  تقدیر شد

 

 

گالری برنامه