پیام بسیج مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها) در آستانه اولین سالگرد شهادت سپهبد سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و یاور مجاهدش شهید ابو مهدی المهندس

پیام بسیج مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها) در آستانه اولین سالگرد شهادت سپهبد سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و یاور مجاهدش شهید ابو مهدی المهندس

شناسه خبر : 101324

1399/10/13

تعداد بازدید : 12

 

در آستانه اولین سالگرد شهادت سپهبد سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و یاور مجاهدش ابو مهدی المهندس و یاران همدل وهمراهش پیامی به شرح زیر صادر کرد:

" بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم "

« مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى  نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا» (احزاب/۲۳)

شهادت هنر مردان خداست و بندگان مخلص و الهی، همیشه و در همه حال در آرزوی شهادت هستند و خوشا به حال کسانی که در راه جهاد و مقابله با شیاطین، عاشقانه به دیدار معبود خود شتافتند.

یک سال از شهادت مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ با تروریست‌های تکفیری، سردار دلها ، مدافع حرم و سرباز ولایت، شهید قاسم سلیمانی و یاور مجاهدش شهید ابو مهدی المهندس و یاران با وفایش گذشت، اما یاد و خاطره این عزیزان مجاهد همچنان زنده و آرمان‌هایشان بیش از پیش می درخشد.

هرچه از این شهادت بزرگ می گذرد، حکمت الهی آن بیشتر نمایان می شود. گذر زمان، نه تنها خشم انقلابی ملت ایران را سرد نکرد، بلکه آن را لحظه به لحظه شعله ورتر می کند. خون پر برکت سردار دل ها، همه ملت انقلابی ایران، با هر اندیشه و تفکری را به نحوی متحد نموده است که در آستانه اولین سالروز شهادت این مرد آسمانی، ملت ایران از کوچک و بزرگ و پیر و جوان بی قرار خونخواهی اوست. با شنیدن اسم او، دل های ملت می لرزد و اشک از چشمانشان سرازیر می شود. این خشم مقدس انقلابی علیه استکبار، هدیه ای الهی است که همه ملت آزاده ایران را حول محور عزت و مقاومت متحد کرده است. این اتحاد به اندازه ای مهم و عظیم است که امام مقاومت فرمود: " اکنون در برابر برکات شهادت او و آنچه این شهادت برای کشور و منطقه ایجاد کرد، سر تعظیم فرود می آورم. عده ای می‌خواستند وانمود کنند که انقلاب اسلامی در ایران تمام شده است و البته عده ای هم سعی می کنند این اتفاق بیفتد، اما شهادت حاج قاسم نشان داد که انقلاب زنده است و همه دیدند که چه قیامتی درایران به پا شد."

زنده نگه‌داشتن نام، راه، سیره و فداکاری شهیدان به‌ویژه شهید سردار سلیمانی از وظایف ملی و اسلامی ماست و نباید گذاشت که قلم‌ها و زبان‌های ناپاک، این حماسه را به فراموشی کشانده و یا تحریف نمایند.

همه ما "قاسم سلیمانی" هستیم، همه ما چه کودک، چه پیر و جوان "قاسم سلیمانی"، سرباز تازه نفس، آماده و گوش به فرمان "سید علی" هستیم؛ "قاسم سلیمانی" ها در راهند و جبهه های انتقام خون حاج قاسم وسیع شده، انتقامی که مطمئنا به حضور آمریکا خاتمه خواهد داد.

بسیج مدرسه علمیه حضرت آمنه (سلام الله علیها) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سردار سپهبد حاج "قاسم سلیمانی"، "ابومهدی المهندس" و دیگر همراهان شهیدش، اعلام می دارد؛، تقارن اولین سالگرد شهادت اسطوره جهاد و مقاومت ، سرباز مخلص ولایت، محبوب دل مظلومان جهان ، سردار شهید حاج "قاسم سلیمانی" با اربعین شهادت دانشمند برجسته و ممتاز هسته ای و دفاعی کشور دکتر "محسن فخری زاده" در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می تواند راهبردی جدید در مواجهه با استکبار ستیزی، اعتلای اسلام و مسلمین، و تعالی و استقلال و عزت ایران اسلامی باشد؛ حاج قاسم تنها به ملت ایران تعلق نداشت از این رو دست های منتغم امت اسلامی و مظلومان جهان انتقام این خون‌های پاک را از آمریکای جنایتکار خواهد گرفت و دشمنان بدانند، ملتی که شهادت دارد، هرگز اسارت ندارد و راه روشن شهدا توسط جوانان برومند ایران اسلامی پرقدرت ادامه خواهد داشت.

 

بسیج کریمه اهل بیت "سلام الله علیها"