گردهمایی حماسه عظیم 9 دی

گردهمایی حماسه عظیم 9 دی

شناسه خبر : 53992

1396/10/10

تعداد بازدید : 62

گردهمایی حماسه عظیم 9 دی
گردهمایی حماسه عظیم 9 دی

برگزاری نشست بصیرتی در مدرسه علمیه حضرت آمنه س-

  بمناسبت بزرگداشت سالروز 9دی نشست بصیرتی با حضور دکتر ایمانی در مدرسه علمیه حضرت آمنه-س- برگزار شد.

دکترایمانی با اشاره به حدیثی از امام صادق .ع."فقد البصر اهون من فقد البصیر:گفت:

ابعاد بصیرت گوناگون است وبا بصیرت است که فرق پیامبران با فرعونیان زمان را می توان تشخیص داد.

وی اذعان داشت:بعد از شهات پیامبر.ص. عده ای در جریان جانشینی دچار بی بصیرتی شدند،در زمان ائمه .ع. نیزشیعیان مشکلی نداشته اما در زمان غیبت گروهی گرفتار بی بصیرتی شده و ولایت فقیه رانپذیرفتند و برخی هم قبول کرده و حتی چندین جلد کتاب در اثبات ولایت فقیه نوشتند اما چون  خود انتخاب نشدند بی بصیرتی نشان دادند.بی بصیرتی درجات مختلفی دارد .

ازجمله شهدای بصیرت مالک اشتر شهید را نام بردندکه  حضرت امیر .ع. او را الگوی بصیرت معرفی کرده و فرمودند: مالک برای من به منزله من برای پیامبر .ص. هستم.

ایمانی افزود:برخی می خواهند حرکت عظیم نهم دی را به حاشیه برده لذا تحرکاتی را در یکی دو روز اخیر انجام دادند ولی موج عظیم مردم امروز نقشه های آنها را نقش بر آب خواهد کرد.

مردم در نهم دی ماه 88 حرکتی کاملا خود جوش داشته و دولت در ایجاد آن نقشی نداشت تا جایی که موجب تحیر مسئولین نیز شد ، چرا که در هر برنامه ای حتی 22 بهمن از ماه ها برنامه ریزی کرده ولی حماسه 9 دی یکباره ایجاد شد و مردم به صحنه آمده تا میثاق خود با امام خامنه ای را تحکیم کرده و مشتی بر دهان دشمنان داخلی و خارجی بکوبند و دوست و دشمن هم به این قضیه اعتراف کردند

.وی ادامه داد: نه دی دو ویژگی داشت:یکی  رفراندم برای پذیرش اصل نظام ودوم رفراندوم برایپذیرش ولایت فقیه که ولایت فقیه  استمرار ولایت ائمه میباشد و به همین خاطر است که  دشمن اصل ولایت را نشانه گرفته است  ولی مردم و ملت ما همیشه در طول این سالیان تابع رهبری بوده وهستند.

ایشان درپایان  گفت : عوام مسائل سیاسی شان  را نیز از شما مطالبه میکنند لذا باید اطلاعات داشته و توجیه گر کارهای غلط دولت نباشیم.وپاسخگویی باید براساس زیارت جامعه کبیره وآگاهانه باشد.