بیانیه مدرسه علمیه حضرت آمنه(س)در حمایت همه جانبه از رهبر انقلاب

بیانیه مدرسه علمیه حضرت آمنه(س)در حمایت همه جانبه از رهبر انقلاب

شناسه خبر : 83933

1398/08/29

تعداد بازدید : 103

بیانیه مدرسه علمیه حضرت آمنه(س)در حمایت همه جانبه از رهبر انقلاب
معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت آمنه(س) از قرائت بیانیه طلاب بابصیرت مدرسه در حمایت از رهبری و آحاد انقلابی جامعه در اعتراض به اغتشاشات اخیر، خبر داد.

«بیانیه مدرسه علمیه حضرت آمنه(س) در حمایت همه جانبه از رهبر انقلاب (دامت برکاته) »

با توجه به این که حوزه های علمیه همیشه به عنوان قطب مهمی در آگاهی دادن به افکار عمومی جامعه بوده و هست، طلاب مدرسه علمیه حضرت آمنه(س) نیز بر خود لازم می دانند در این اتفاقات و ناهنجاری های مهم چند روز اخیر جامعه که با هدف خاصی از سوی دشمنان  برنامه ریزی شده ، به هیچ وجه ساکت ننشسته و موضع خود را با صدای بلند اعلام می کنند،چرا که وظیفه شرعی خود دانسته که حق مطلب را در دفاع از آرمان های انقلاب، ادا نموده و به سمع جامعه اسلامی برسانند.

خطاب به مردم ولایتمدار هم وطن و همشهریان: همان گونه که مطلع شده اید در این چند روز اخیر بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، عده ای از مردم با اعتراضات مسالمت آمیز خود گلایه و نارضایتی خود را اعلام کردند.با توجه به این که طلاب حوزه های  علمیه باید در صف مقدم (اشدّاء علی الکفار و رحماء بینهم) باشند ، لذا حمایت خود را از آحاد ملت اعلام کرده و مانند این چهل سال که از انقلاب اسلامی عزیزمان گذشته به همراه مقتدای خود و به تاسی از ایشان حمایت همه جانبه خود را اعلام کرده و می گوییم ما نیز جزئی از همین  مردم صبور و عزتمندهستیم. اما متاسفانه عده ای از اشرار با سوء استفاده از این اعتراضات آرام مردمی سعی کردند که فضای کشور را دچار نابسامانی نمایند،این افراد معلوم الحال که قطعا با هدایت دشمنان اسلام که در رأس آن ها آمریکای جنایتکار ، انگلیس خیانتکار و منافقین پست و دون مایه قرار دارند ،سعی کردند با خسارت به اماکن مذهبی از قبیل مساجد ، حوزه های علمیه و اموال عمومی و خصوصی مردم، روند اعتراضات را به سمت اهداف خود کشانده و در دنیا فریاد برآورند که ایران عزیز همانند خیلی از کشورهای آسیب پذیر  به راحتی با اشاره ای  به هم ریخته و ثبات و امنیت خود را از دست می دهد. اما دشمنان کوردل و ضعیف النفس بدانند که ما مردم ایران اعم از طلبه،بسیجی،کارمند،کارگر،مهندس،پزشک،دانشجو،دانش آموز ،همه و همه هیچ گاه سرخی خون شهدای 8سال دفاع مقدس و سردی اشک مادران و همسران وفرزندان آن ها را فراموش نخواهیم کرد و با پای بندی به آرمان های امام عظیم الشان انقلاب اسلامی عزیزمان و به فرمان رهبر بزرگوار وقانونمند و هوشیار خود، اقتدا نموده و دست در دست هم با تبیعیت از ولایت، هوشمندانه این سختی را نیز پشت سر خواهیم گذاشت و به مسئولان محترم اعلام می داریم که:

1. طبق درخواست مقام عظمای ولایت، از مسئولین دولت و ملت نسبت به رفع نگرانی مردم مبنی بر جلوگیری از افزایش قیمت ها و حل مشکلات معیشتی مردم که سرمایه های اصلی نظام و انقلاب هستند تلاش نمائید.

2. از بعضی مسئولین و دولت مردان سه قوه انتظار داریم به جای پرداختن به حاشیه های غیر ضروری از فرار رو به جلو درمورد مسئولیت های خود و حرکت جلوتر از رهبری و بر خلاف قانون جمهوری اسلامی خودداری کنند چرا که حفظ وحدت و انسجام نظام جمهوری اسلامی ایران از هر چیز دیگری  مهم تر است . لذا آب را برای دشمنان مغرض ومعاند، گل آلود نکنند.

3.از مردم عزیز و جوانان خواهشمندیم بار دیگر نیز دشمن را در انجام اعمال فریبکارانه و خرابکارانه خود تنها گذارند و اجازه ندهند عده ای معلوم الحال که میخواهند روند این اعتراضات مسالمت آمیز را به نفع خود پیش ببرند و آن را تبدیل به حربه ای برای خدشه به نظام بکنند مجال مبارزه بیابند لذا خلط بین وظایف و اختیارات رهبری با ریاست جمهوری ننمایند و با همکاری نیروی خدوم و دلسوز انتظامی، سپاه و اطلاعات و در عین بیان نظرات و درد دل ها و مشکلات خود، باز هم حمایت خود را از نظام و انقلاب به رخ جهانیان بکشند.

 واما مخلص کلام خطاب به رهبر عزیزمان اعلام می داریم: گرچه ما بانوان همیشه طلایه دار جبهه های  نبرد بوده ایم اما اگر نیاز به دفاع و حمایت از اسلام و انقلاب باشد، کفن می پوشیم و همسر وفرزندانمان را بار دیگر مانند8سال دفاع مقدس فدای خاک پاک میهن خود نموده و ذره ای از خون خود و عزیزانمان دریغ نخواهیم کرد که(کل النفس ذائقه الموت) و مرگ در راه عقیده ارزشمندترین مرگ هاست.ما دختران حضرت آمنه (سلام الله علیها) می دانیم که دامن هایمان گستره عظیم تربیت نسل مهدوی است.پس برای رساندن این انقلاب به دستان مبارک و پرقدرت صاحب العصر(عج) کنار نکشیده و کوتاه نمی آییم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد و دست از حمایت سید و مقتدای خود سید علی خامنه ای(مدظلّه) برنخواهیم داشت که ایمان داریم ان شاءالله پرچم اسلام را به زودی با دستان مجروح و بزرگوار ایشان در دستان صاحب و مولایمان(عج) قرار خواهد گرفت.

 یا صاحب الزمان(عج) ای مقتدای عالم هستی بار دیگر با دعاهای مستجابتان کشور عزیز ما را در عبور از این تنگنا حمایت کن و ما را نیز در یافتن و ماندن و حرکت در راه حق، با دعای خود ثابت قدم فرما...