کد مطلب: 90553 تعداد بازدید: ۲۹

بازدید و قدردانی خانم ظهیری معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به همراه فرمانده بسیج خواهران استان قم، از کارگاه جهادی طرح سلامت مدرسه علمیه حضرت آمنه(س)

بازدید و قدردانی خانم ظهیری معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به همراه فرمانده بسیج خواهران استان قم، از کارگاه جهادی طرح سلامت مدرسه علمیه حضرت آمنه(س)

دوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۷:۱۲

معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت آمنه(س) از بازدید و قدردانی خانم ظهیری معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به همراه فرمانده بسیج خواهران استان قم، از کارگاه جهادی طرح سلامت مدرسه علمیه حضرت آمنه(س)خبر داد.

به گزارش خبرگزاری معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت آمنه(س):

همزمان با فعالیت های  طلاب جهادگر مدرسه علمیه حضرت آمنه(س) در کارگاه تهیه دوخت ماسک و گان، که از تاریخ 28/12/98 تاکنون به لطف الهی شروع به کار نمودند، معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به همراه فرمانده بسیج خواهران استان قم در تاریخ 25/01/99 از این کارگاه جهادی، بازدید نمود.

 وی در جمع صمیمانه طلاب بیان کرد: جهاد همیشه هست لکن نوع آن به تبع شرایط فرق می کند. ایثار به کار جهادی است و اوج آن زمانی است که از آن چه خودت نیاز داری و دوست داری، بگذری و ببخشی و شما مصداق این مثال هستید. سپس در ادامه با اشاره به داستانی از امتحان الهی از حضرت نوح(علیه السلام) گفت: ان شاءالله ما از ریزش ها نبوده بلکه از رویش ها باشیم. هم چنین گفت: در تاریخ، یا مجاهد 40ساله نداریم یا خیلی کم هستند اما شهید سلیمانی(رض) هم شهید و هم مجاهد 40 ساله بود و برای خدمت، مرز نمی شناخت

در پایان ضمن یادی از استاد و مبلغ و خادم توانمند حوزه های علمیه خواهران، مرحومه خانم داودی عزیز، وی را شهید دانست و گفت: عاش سعیدا و مات شهیدا..

 

لازم به ذکر است به حمدلله تاکنون 11هزار  و 700 عدد ماسک و 1290 عدد گان توسط طلاب جهادی مدرسه علمیه حضرت آمنه(س) تولید شده است.