کد مطلب: 90554 تعداد بازدید: ۲۴

پیام تقدیر مدیر محترم حوزه‌های علمیه خواهران از طلاب جهادگر

پیام تقدیر مدیر محترم حوزه‌های علمیه خواهران از طلاب جهادگر

سه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۹:۲۷
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با صدور پیامی از طلاب جهادگر در عرصه مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

 

فضلای ارجمند، بانوان طلبه جهادگر

با تقدیم سلام و آرزوی توفیق روزافزون

  در ایامی که خبرهای ناگوار مرتبط با بیماری کرونا کام هم‌میهنان را تلخ کرده است، حضور بانوان طلبه جهادگر در میدان خدمت و جهاد موجب دلگرمی، قوت قلب و التیام آلام داغ‌دیدگان این حادثه شده است.

   گروه‌های مختلف بانوان طلبه و حوزه‌های علمیه خواهران که همواره در بزنگاه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، حامی اقشار مختلف مردم و پناهگاه و ملجأ آنان بوده‌اند،‌ اکنون نیز با تمسک به آموزه‌های دینی و پیروی از ائمه معصومین «علیهم السلام»، تکلیف خود را به بهترین شکل ممکن، ادا کرده­اند.

   این وظیفه‌شناسی و حضور فعال در کارزار خدمت، چهره نورانی حوزه‌های علمیه خواهران را بیش از پیش درخشان نمود و مکر تبلیغاتی دشمنان را که همواره در جهت القای دوگانگی و تخریب پایگاه مردمی حوزه‌های علمیه می‌کوشند، باطل ساخت و بی‌شک تاریخ نیز گواهی خواهد داد بانوان طلبه از این آزمون سربلند بیرون آمده‌اند.

   بانوان طلبه‌ای که همگام و هماهنگ با دستگاه‌های مسئول،  وسع و توان خود را در جمع‌آوری، تامین و توزیع اقلام مورد نیاز عموم مردم، به­ویژه اقشار مستغصف به کار بستند و ضمن خدمت در مراکز درمانی و ارتقای روحیه و مساعدت به بیماران، به یاری‌رسانی در تجهیز درگذشتگان پرداختند، شایسته صمیمانه‌ترین قدردانی‌ها هستند،‌ البته اجر عظیم این سعی مخلصانه در پیشگاه خداوند متعال محفوظ است.

   اینجانب خاضعانه، ضمن سپاس از گروه‌های مختلف، اساتید، طلاب، فضلا، محققان، مشاوران، مبلغان و مدیران حوزه‌های علمیه خواهران،‌ مساعی ایشان را در کنار سایر گروه‌های خدمت‌گزار شامل کادر پزشکی و پرستاران ارج می‌نهم و و توفیق و سلامتی آنان را از حضرت حق مسالت می‌نمایم.

     عبدالکریم بهجت‌پور

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران